Clark Atlanta University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clark Atlanta University

Képzeljük azt, hogy mind őrültek vagyunk! Ez megmagyarázna minket egymásnak. Megfejtene sok rejtélyt.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theodore Montgomery

Multik: -

Profile & Pm



Allison Railway

Multik: -

Profile & Pm



Top site
FRPG Top Sites - Magyarország
Facebook csoport
Gyorslinkek:

Szabályzat
Canon karakterek
Karakterlap sablon
Play by foglaló
Keresett karakterek
chatbox
Kiemelt társoldalak
Legutóbbi témák
» Sin City - Chicago, a bűnok városa
Miriam Blanchett Icon_minitimeKedd Jún. 10, 2014 5:34 am by Vendég

» Immortas before and after the dark
Miriam Blanchett Icon_minitimeVas. Május 18, 2014 1:55 am by Vendég

» Kárhozottak cirkusza
Miriam Blanchett Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 3:20 am by Vendég

» Hyori & Lee
Miriam Blanchett Icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 12:03 am by Sun HyoRi

» Aktuális hírek
Miriam Blanchett Icon_minitimePént. Márc. 21, 2014 8:44 pm by Theodore Montgomery

» Wendy O'Connell
Miriam Blanchett Icon_minitimeSzer. Márc. 19, 2014 6:31 am by Wendy O'Connell

» Keresett karakterek
Miriam Blanchett Icon_minitimeKedd Márc. 18, 2014 1:04 pm by Arielle Wagner

» Game of Thrones
Miriam Blanchett Icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 2:41 am by Theodore Montgomery

» Gang Wars
Miriam Blanchett Icon_minitimeVas. Márc. 16, 2014 2:22 am by Theodore Montgomery


 

 Miriam Blanchett

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Miriam Blanchett
Turisták
Miriam Blanchett



Miriam Blanchett Empty
TémanyitásTárgy: Miriam Blanchett   Miriam Blanchett Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 5:10 am


Miriam Blanchett




Külső
Csak rám kell nézni…Na mond mit látsz? Jaj ne legyél már ilyen hallgatag! De akkor mondom én. Egy teljesen átlagos arc, na jó azért ez nem egészen átlagos. De lényegében nem logók ki az itteni emberek közül. Nem mondanád meg, hogy a kék szememet Párizsból és nem pedig New Yorkból hoztam. Ahogy azt se tudnád megmondani, hogy eredeti a hajszínem vagy sem. Csak neked csak most elárulom, hogy eredetei. Hosszú hajamat változatosan hordom. Hol kiengedve, hol lófarokban, hol pedig kontyban, épp ahogyan abban a percben a kedvem tartja. Arcom sima, és gyakran smink fedi itt-ott. De hát kérdem én, kinek nem? Az alakom vékonynak mondható, magasságom átlagos, vagyis inkább azt mondanám pont ideális. Ruházatom mindig a legfrissebb divatot követi. Sportos alkat vagyok, de mégsem annyira. Főként anyukámra ütöttem, szemszínemet, hajamat és alkatomat is tőle örököltem.
Belső
Milyen is vagyok? Hát már így az elején is leszögezném ez nagyon bonyolult lesz. Szeretek mindent túlbonyolítani és ha ez még nem lenne elég rendkívül makacs vagyok. Szeretek a középpontban lenni, de vannak pillanatok mikor elbújnék legszívesebben egy sötét sarokba és nem is kelnék fel onnan csak pár órával később. Nem szeretem a nyomulós embereket, akik még azt sem hagyják, hogy levegőt vegyél. Naivnak nem mondanám magam és befolyásolhatónak se. Mindenről van határozott véleményem és szeretek hangot adni ennek. Szeretek beszélni, és ha nagyon belelendülök le se lehet lőni, de vannak napok mikor a hangomat se hallani. Nagyon hangulat ember vagyok és könnyen barátkozok.



Előtörténet


Elmesélek egy történetet, ha megígéred, hogy senkinek nem mondod el! Egyszer volt hol nem volt… na jó csak viccelek. Ez a történet nem túl mesés ezért nem is érdemel ilyen kezdést. De kezdem a legelején. Ugyebár megszülettem Párizsban 19 évvel ezelőtt, és egy nagyon gazdag család második gyermeke lettem. Késői gyerek voltam hiszen a bátyám már 9 éves volt mikor én a világra jöttem és a szüleim sem igen számítottak rám. Anyukám 40 éves volt mikor kiderült, hogy terhes.  Kész csodának számított, mert elvileg a bátyám születése után az orvosok nem sok reményt adtak annak, hogy képes lesz még egy babát kihordani. De nem is ez a lényeg, mindenki örült, hogy az orvosoknak nem lett igazuk, de annak még jobban örültek, hogy lány lettem.  Apám mindig is szeretett volna egy lányt, és hát ezt általam meg is kapta. Nagyon szép gyerekkorom volt, mindent megkaptam, halálra kényeztettek a szüleim. Na jó azért ez túlzás, mert mindig tudták, hogy hol a határ. Ahogy nőttem úgy kezdtek el kibontakozni a problémák. A szüleim kis titkától elkezdve a tinédzserkoromon át a bátyám balhéjain túl egészen a szerelemig. Tehát lényegében minden történt amit egy filmbe csak belehet tuszkolni annyi különbséggel, hogy ez most nem egy film. Na de ismételten csak kezdem az elején. 15 éves koromban kiderült, hogy apám több fát is tart a tűzben, hogy szépen fejezzem ki magam. Lényegében a szeretője megunta, hogy csak mi kapunk a pompából és ezért kiterítette a lapjait. Ezután a bátyám és az anyám na meg persze én se tudtunk nagyon megbízni az apámban. Anya nagyon sokat szenvedett emiatt és a bátyám pedig ennek hatására teljesen megváltozott. Kétes alakokkal kezdett barátkozni és még kitudja, hogy mit nem csinált. Ezzel persze nem is lett volna akkora probléma, ha nem hozta volna őket haza. Noelnek hívták… És még csak 16 éves voltam. Megismerkedtem vele és beleszerettem. Aztán minden rózsaszín felhő volt egészen addig, míg egy nap le nem tartoztatták a bátyámat, na meg persze Noelt. Kis híján én is mentem velük… Kiderült, hogy Noel nem az akinek ismertem. Elég sok vád volt ellene nem is tudom felsorolni annyi volt neki és a bátyám…mindenbe benne volt szinte mint bűntárs. Noel apja nagyon befolyásos ember így Noel és a bátyám is megúszta 2 év börtönnel. Ennek már két éve… Így gondolom nem nehéz kitalálni, hogy én most Párizsból miért is jöttem Atlantába.



Lyndsy fonseca ~ 19 ~ Turisták ~Ha kitalálod, elmondom Razz
Vissza az elejére Go down
Theodore Montgomery
Grafika
Theodore Montgomery



Miriam Blanchett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miriam Blanchett   Miriam Blanchett Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 6:54 am


Elfogadva!


Először is sok szeretettel üdvözöllek az oldalon. Ugye mondanom sem kell, hogy örülünk, hogy itt vagy?! Ez esetben mégsem volt egy eseménytelen gyermekkorod és ezek szerint bőven volt is miből tanulnod, különösen mások hibájából,  bátyád és Noel által. Úgy vélem nem is kíván további magyarázatot, hogy miért álltál tovább, hiszen neked is kijár egy új, tiszta kezdet. Megérdemled. (: Nem is maradt más, minthogy foglalózz és élvezd az életet a játékéren. Remélem jól fogod érezni magad itt közöttünk!  Smile 
Vissza az elejére Go down
 
Miriam Blanchett
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Clark Atlanta University :: Lássunk neki... :: Elfogadott karakterlapok :: Turisták-
Ugrás: