Clark Atlanta University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clark Atlanta University

Képzeljük azt, hogy mind őrültek vagyunk! Ez megmagyarázna minket egymásnak. Megfejtene sok rejtélyt.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theodore Montgomery

Multik: -

Profile & Pm



Allison Railway

Multik: -

Profile & Pm



Top site
FRPG Top Sites - Magyarország
Facebook csoport
Gyorslinkek:

Szabályzat
Canon karakterek
Karakterlap sablon
Play by foglaló
Keresett karakterek
chatbox
Kiemelt társoldalak
Legutóbbi témák
» Sin City - Chicago, a bűnok városa
Theodore Montgomery Icon_minitimeKedd Jún. 10, 2014 5:34 am by Vendég

» Immortas before and after the dark
Theodore Montgomery Icon_minitimeVas. Május 18, 2014 1:55 am by Vendég

» Kárhozottak cirkusza
Theodore Montgomery Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 3:20 am by Vendég

» Hyori & Lee
Theodore Montgomery Icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 12:03 am by Sun HyoRi

» Aktuális hírek
Theodore Montgomery Icon_minitimePént. Márc. 21, 2014 8:44 pm by Theodore Montgomery

» Wendy O'Connell
Theodore Montgomery Icon_minitimeSzer. Márc. 19, 2014 6:31 am by Wendy O'Connell

» Keresett karakterek
Theodore Montgomery Icon_minitimeKedd Márc. 18, 2014 1:04 pm by Arielle Wagner

» Game of Thrones
Theodore Montgomery Icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 2:41 am by Theodore Montgomery

» Gang Wars
Theodore Montgomery Icon_minitimeVas. Márc. 16, 2014 2:22 am by Theodore Montgomery


 

 Theodore Montgomery

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Theodore Montgomery
Grafika
Theodore Montgomery



Theodore Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Theodore Montgomery   Theodore Montgomery Icon_minitimeCsüt. Feb. 20, 2014 10:12 am


Theodore Montgomery




Külső
Szőke haj, kék szem... Eltaláltam? De haladjunk is tovább, hiszen nem csak az igézően kék szempáron és a nyáron még inkább kivilágosodó szőke hajam jelleme, amiért a nők tucatjai megőrülnének. Mit mondhatnék? Elégedett vagyok magammal? Talán. Igen. Testalkatom, mint láthatod kellően izmos, amire évek óta külön figyelmet fordítok. Ami az öltözködési szokásaimat illeti természetesen előnyben a kényelmes viseletű ruhadarabokat - cuccokat - helyem. Ilyenek a farmer, póló, ing, stb. Bár nem szeretem, olykor az elegancia is jól tud állni, ha úgy akarom. A hajam... Nos, a hajamra nem kell külön időt fordítanom. Fölösleges időpocsékolás is volna, ha egyszer mindig, mindenhogy jól áll.  
Belső
Határozott, céltudatos, olykor talán kissé önző és öntelt vagyok. Velem született adottságok. Mindemellett agresszívnak nem mondanám magam, csak ne várd meg, amíg dühös leszek, mert alkalomadtán eléggé forró fejű tudok lenni, máskor meg kötélből vannak az idegeim és szánt szándékkal sem bírnál kiborítani. Bosszantó egy tulajdonság, igaz? Többnyire lehet rám számítani és megbízható vagyok, ha arra érdemesnek tartalak, neked viszont már nehezebb dolgod lesz, ha azt akarod, hogy bízzak benned. Talán csak a saját árnyékomban vagy még abban sem. Hát, alapból nem vagyok egy bájgúnár, de azért alkalomadtán és ha kedvem is van hozzá hajlamos vagyok a kellemességre és kedvességre.



Előtörténet


Rettenetesen sajnálom, hogy most körülbelül háromszáz szón keresztül untatni foglak. Te akartad... Váratlanul vagy sem - fogalmam sincs -, de huszonkét évvel ez előtt megszülettem. Mint ahogy említettem nem tudhatom valójában mekkora meglepetést okozott az érkezésem, de azért remélem, hogy felkavartam némi port a családban. Ezután megtanultam járni, majd beszélni, jó nagy felfordulást csinálni, a szüleimet kikészíteni idegileg, de ezt ma már inkább csak hobbiként tartom számon, hiszen előszeretettel űzöm és általában még szórakoztat is. Most mondanám, hogy csak a gond volt velem, de nem így volt. Alapjáraton jó magaviseletű gyerek voltam és azt a néhány említésre sem méltó csínytől eltekintve... Nos, a szüleimnek nem kellett minden másnap, sem második héten az igazgatói irodában ücsörögnie, ahogy nekem kellett végigszenvednem a fejmosást, mert valami szerencsétlen már megint megtanítottam a jó modorra vagy épp csak kivertem a két első fogát. Szóval, lényegében átlagos gyerekkorom volt, azt hiszem. Bár a fejem lágya a mai napig sem nőtt be teljesen. Valahogy távol áll tőlem a komolyság. Bár senkit sem tartottam lelki terrorban, azért a tanulás terén elég nehezen lehetett bírni velem és szerintem már sosem fogom elfelejteni azokat a rosszalló tekinteteket, akik ugyanakkor idáig juttattak. Állítólag eszem meg tehetséges van bizonyos dolgokhoz, csak némi érdekeltséget kellene még magamba erőltetni. Azt hiszem elmondhatjuk, hogy ez némileg sikerült is, hiszen befejeztem a gimnáziumot nem is olyan csapnivalóan rossz átlaggal és azért sem kellett megpusztulnom, hogy ide bejussak. A továbbiakról lövésem sincs... Olykor talán hiányzik belőlem a bizonyítási vágy, de azét terveim között szerepel befejezni ezt az egyetemet, majd a saját lábamon megállni. Utálom, mikor másokra kell támaszkodnom, még ha azok történetesen a szüleim is. Ki sem találná senki, de a magam ura akarok lenni, a saját szabályaimat követve. Ez talán elkeserítően fog hangozni a hölgyek részére, de nem túlságosan szeretek kötődni valakihez és nem is igazán jellemző rám a kötöttség.



Play by: Kellan Lutz ~ Kor: 22 ~ Csoport: Grafika ~ Hupszi, elfelejtettem xD
Vissza az elejére Go down
Allison Railway
Elmezavarodottak
Allison Railway



Theodore Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Re: Theodore Montgomery   Theodore Montgomery Icon_minitimeCsüt. Feb. 20, 2014 10:27 am


Elfogadva!


Hát nem is lehetne ez máshogy, hiszen ez már a sokadik dolog, amit tőled olvashatok és még mindig tetszik, ahogy írsz. Szóval nem is húzom az időt, nyomás foglald le a pofid aztán vesd bele magad az életbe!
Vissza az elejére Go down
 
Theodore Montgomery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anthony Montgomery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Clark Atlanta University :: Lássunk neki... :: Elfogadott karakterlapok :: Grafika-
Ugrás: