Clark Atlanta University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clark Atlanta University

Képzeljük azt, hogy mind őrültek vagyunk! Ez megmagyarázna minket egymásnak. Megfejtene sok rejtélyt.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theodore Montgomery

Multik: -

Profile & Pm



Allison Railway

Multik: -

Profile & Pm



Top site
FRPG Top Sites - Magyarország
Facebook csoport
Gyorslinkek:

Szabályzat
Canon karakterek
Karakterlap sablon
Play by foglaló
Keresett karakterek
chatbox
Kiemelt társoldalak
Legutóbbi témák
» Sin City - Chicago, a bűnok városa
Wendy O'Connell Icon_minitimeKedd Jún. 10, 2014 5:34 am by Vendég

» Immortas before and after the dark
Wendy O'Connell Icon_minitimeVas. Május 18, 2014 1:55 am by Vendég

» Kárhozottak cirkusza
Wendy O'Connell Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 3:20 am by Vendég

» Hyori & Lee
Wendy O'Connell Icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 12:03 am by Sun HyoRi

» Aktuális hírek
Wendy O'Connell Icon_minitimePént. Márc. 21, 2014 8:44 pm by Theodore Montgomery

» Wendy O'Connell
Wendy O'Connell Icon_minitimeSzer. Márc. 19, 2014 6:31 am by Wendy O'Connell

» Keresett karakterek
Wendy O'Connell Icon_minitimeKedd Márc. 18, 2014 1:04 pm by Arielle Wagner

» Game of Thrones
Wendy O'Connell Icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 2:41 am by Theodore Montgomery

» Gang Wars
Wendy O'Connell Icon_minitimeVas. Márc. 16, 2014 2:22 am by Theodore Montgomery


 

 Wendy O'Connell

Go down 
SzerzőÜzenet
Wendy O'Connell

Wendy O'Connell



Wendy O'Connell Empty
TémanyitásTárgy: Wendy O'Connell   Wendy O'Connell Icon_minitimeSzer. Márc. 19, 2014 6:31 am


   
Wendy O'Connell


   
   
   
Külső
Ami a külsőmet illeti, a szemeim gyönyörű kékes színűek, vagyis hát… talán egy kicsit beazonosíthatatlan, de a kékre hasonlít a legjobban. Talán ettől a beazonosíthatatlanság miatt ennyire figyelemfelkeltőek. Vagy talán azért mert mindig gyönyörű szépen ragyognak, s úgy tudok velük nézni, mintha az ember veséjébe látnék. Szemöldököm szépen ívelt. Arcomra bájos porcelánbaba vonások jellemzőek, ami elég sokat fiatalít rajtam. Talán ezért is hiszik azt általában, hogy még mindig tizenéves vagyok, pedig sajna ez már nem így van. Ajkaim meglepően teltek. Nem igazán vagyok tipikus modell alkat, a magam 163 cm-vel, bár a lábaim ugyan hosszúak, és formásak a magasságomon ez mit sem változtat. Az alakom, véleményem szerint tökéletes, persze ez ügyben sokat köszönhetek a rengeteg kocogásnak, ami azóta képezi a mindennapjaim részét, amióta először betettem a lábam az egyetemre. Hajam mindig is nagyon hosszú volt, és ez most sincsen másként, körülbelül a hátam közepéig érhet. Csillogó természetes, barna színben pompázik és az esetek többségében göndör tincsekben keretezi az arcom. Bőröm makulátlan és bársonyos tapintású. Járásom könnyed és kecses. Ruhatáramban megtalálhatóak a farmerok és pólók, csak úgy, mint a csinos, nőies ruhák, a hozzájuk illő, nélkülözhetetlen magas sarkú cipellők is. Ami az ékszereket illeti, nem igazán szoktam túlzásba esni, pont úgy ahogyan a sminkelés terén se. Nálam szeretem érvényesíteni a kevesebb, több szabályt.
Belső
Ami pedig a személyiségemet illeti. Soha nem voltam az a fajta ember, aki körül megállt a víz. Szeretem, hogy ha a zajlanak körülöttem a dolgok, de azt még inkább, ha én lehetek a középpontban. Talán éppen ezért is lettem tanár. Hiszen a diákok között mindig történik valami. Másrészt megf így legalább minden nap azzal foglalkozhatom amivel szeretek. Egy rész imádom a művészetet, másrészt meg azokat a pici lurkókat akik elvonják a figyelmem a mindennapok gondjairól. Nagyon céltudatos és soha meg nem hátráló típus vagyok, aki ha kell ártatlan, védtelen kislány; olykor komoly felnőtt; hol pedig igazi végzet asszonyává változik... és ami a legfontosabb, sohasem tudhatod, épp melyik énemmel állsz szemben. Nagyon tudok szeretni, de ha valaki megbánt azzal kegyetlenül viselkedek. Hűséges vagyok mind a kapcsolataiban, mind az ígéreteiben. Amióta Rich és én… vagyis inkább én, eldöntöttem, hogy elválok tőle, azóta több futó kapcsolaton is túl vagyok, viszont a szívemen ejtett sebet eddig senkinek nem sikerült begyógyítania, és minél közelebb kerülünk a válásunk véglegesítéséhez, úgy érzem a sebem egyre nagyobb és egyre véresebben tátong a szívemen. Bánatos és szomorú vagyok, de talán egyszer majd csak túljutok ezen is.



   
Előtörténet

   

   
Ide az előtörténet jön. 300 szót érje el mindenki, hiszen a a minimum. Nem olyan nehéz ez, szóval mindenkinek hajrá. Erre 2 heted van, szóval, nem kell elkapkodni és ide írhatod az eddigi életét karakterednek, vagy élete egyik fontosabb eseményét. De ez teljesen szabad munka, szóval bármi lehet, még akár naplóbejegyzés is. Ide az előtörténet jön. 300 szót érje el mindenki, hiszen a a minimum. Nem olyan nehéz ez, szóval mindenkinek hajrá. Erre 2 heted van, szóval, nem kell elkapkodni és ide írhatod az eddigi életét karakterednek, vagy élete egyik fontosabb eseményét. De ez teljesen szabad munka, szóval bármi lehet, még akár naplóbejegyzés is. Ide az előtörténet jön. 300 szót érje el mindenki, hiszen a a minimum. Nem olyan nehéz ez, szóval mindenkinek hajrá. Erre 2 heted van, szóval, nem kell elkapkodni és ide írhatod az eddigi életét karakterednek, vagy élete egyik fontosabb eseményét. De ez teljesen szabad munka, szóval bármi lehet, még akár naplóbejegyzés is. Ide az előtörténet jön. 300 szót érje el mindenki, hiszen a a minimum. Nem olyan nehéz ez, szóval mindenkinek hajrá. Erre 2 heted van, szóval, nem kell elkapkodni és ide írhatod az eddigi életét karakterednek, vagy élete egyik fontosabb eseményét. De ez teljesen szabad munka, szóval bármi lehet, még akár naplóbejegyzés is. Ide az előtörténet jön. 300 szót érje el mindenki, hiszen a a minimum. Nem olyan nehéz ez, szóval mindenkinek hajrá. Erre 2 heted van, szóval, nem kell elkapkodni és ide írhatod az eddigi életét karakterednek, vagy élete egyik fontosabb eseményét. De ez teljesen szabad munka, szóval bármi lehet, még akár naplóbejegyzés is. Ide az előtörténet jön. 300 szót érje el mindenki, hiszen a a minimum. Nem olyan nehéz ez, szóval mindenkinek hajrá. Erre 2 heted van, szóval, nem kell elkapkodni és ide írhatod az eddigi életét karakterednek, vagy élete egyik fontosabb eseményét. De ez teljesen szabad munka, szóval bármi lehet, még akár naplóbejegyzés is.
   



   
Danielle Campbell~ 27 ~ Helyi ~ B.
Vissza az elejére Go down
 
Wendy O'Connell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Clark Atlanta University :: Lássunk neki... :: Készülő karakterlapok-
Ugrás: