Clark Atlanta University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clark Atlanta University

Képzeljük azt, hogy mind őrültek vagyunk! Ez megmagyarázna minket egymásnak. Megfejtene sok rejtélyt.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theodore Montgomery

Multik: -

Profile & Pm



Allison Railway

Multik: -

Profile & Pm



Top site
FRPG Top Sites - Magyarország
Facebook csoport
Gyorslinkek:

Szabályzat
Canon karakterek
Karakterlap sablon
Play by foglaló
Keresett karakterek
chatbox
Kiemelt társoldalak
Legutóbbi témák
» Sin City - Chicago, a bűnok városa
Kárhozottak cirkusza  Icon_minitimeKedd Jún. 10, 2014 5:34 am by Vendég

» Immortas before and after the dark
Kárhozottak cirkusza  Icon_minitimeVas. Május 18, 2014 1:55 am by Vendég

» Kárhozottak cirkusza
Kárhozottak cirkusza  Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 3:20 am by Vendég

» Hyori & Lee
Kárhozottak cirkusza  Icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 12:03 am by Sun HyoRi

» Aktuális hírek
Kárhozottak cirkusza  Icon_minitimePént. Márc. 21, 2014 8:44 pm by Theodore Montgomery

» Wendy O'Connell
Kárhozottak cirkusza  Icon_minitimeSzer. Márc. 19, 2014 6:31 am by Wendy O'Connell

» Keresett karakterek
Kárhozottak cirkusza  Icon_minitimeKedd Márc. 18, 2014 1:04 pm by Arielle Wagner

» Game of Thrones
Kárhozottak cirkusza  Icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 2:41 am by Theodore Montgomery

» Gang Wars
Kárhozottak cirkusza  Icon_minitimeVas. Márc. 16, 2014 2:22 am by Theodore Montgomery


 

 Kárhozottak cirkusza

Go down 
SzerzőÜzenet
tay
Vendég




Kárhozottak cirkusza  Empty
TémanyitásTárgy: Kárhozottak cirkusza    Kárhozottak cirkusza  Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 3:20 am

Kárhozottak cirkusza  Candic12[/url]

Kód:
circusofdamned.hungarianforum.com

1994. 02. 27.
„Sokan képzelni sem merték, sokaknak a rémálmaiban léteztünk csupán, és voltak, akik várták, remélték, hogy mégis igaz. Hát most itt vagyunk, nyíltan a világ színe előtt, felfedve magunk az embereknek. Hogy miről is van szó? Vámpír vagyok, St. Louise városának Temoinja, legalább is ebben az időben az voltam. Hogy ki vagyok? Hamarosan megtudod.
Sokan vannak még rajtam kívül, az éjszaka teremtményei. Olyanok, akik eddig csak a könyvekben, vagy a horror mesékben jelentek meg. Vérállatok, vámpírok. Eddig muszáj volt titkolnunk a létezésünk, de a Tanács, a vámpírok mindenkori bírái úgy döntöttek, ideje lépnünk. Haladni a korral, jogokat szerezni magunknak, megismertetni magunk a nagyközönséggel. Tartok tőle, hogy nem lesz békés, sőt, vérengzésbe fog torkollni, de remélek. Remélek, mert így valóra válhat mindaz, amire eddig vágytam.”

2009. 12. 31.
”Vérengzés tört ki a városban. A Vámpírok Tanácsa határozott. Az úrnőm karót kapott. A Tanács azonban arra nem számított, hogy én leszek a város Úrnője. Enyém lett a város, első dolgom volt magamhoz szólítani a róka falka Kolnjét , valamint megegyezni a hiénakutyákkal. ”


2014. 01. 25.
„Rengeteg vérállat sereglik a városba, egyre többen vagyunk mi, vámpírok is. Legtöbben az enyéim, én vagyok a mesterük, a sour de sangjuk (vérvonal „fő” ) és van, akit úgy hívtam, esetleg ő kérte magát, had szolgáljon engem.
Egyre több jogunk van, remélem, lassan jogunk lesz megvédeni is magunk, az irigy, elvakult csőcseléktől is, akik úton-útfélen gyilkolják az enyéimet, és a drága szövetségeseimet. Az emberek közül sokan gyűlölnek és félnek bennünket, nem csoda hát, hogy még mindig bujkálni kényszerülünk. A vérállatok rejtegetik a kilétüket, nem fedhetik fel maguk, elvégre oda lenne a megélhetésük, a társaságuk, a családjuk. Vannak azonban, akik kíváncsiak ránk, nem csak azért, hogy holmi kísérleteket végezzenek rajtunk.”


Te kihez szeretnél tartozni? Melyik oldalon állsz? Egy vérállat vagy, aki a városka szélén egy kertes házban lakik, és az Úrnőt szolgálja? Vagy épp ellenkezőleg, egy ember, aki pont a rejtélyes szomszéd mellett lakik, de mit sem sejt? Esetleg elvakult vámpírhívő? Tini, akinek ez az egész egy buli? Alakváltó, aki utálja ami? Vámpír, aki hatalomra tör, és ármányokat sző?....
Vissza az elejére Go down
 
Kárhozottak cirkusza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Clark Atlanta University :: Mindenek előtt... :: Társoldalak-
Ugrás: